close
آپلود عکس
آیفن

دانلود کتاب الكترونيك موبایل همراه من نسخه اسفند ماه 1390 - جاوا - اندروید - آیفون

دانلود کتاب الكترونيك موبایل همراه من نسخه اسفند ماه 1390 - جاوا - اندروید - آیفون 


کتاب الكترونيك موبایل همراه من نسخه اسفند ماه 1390 كه جدیدترین نسخه این کتاب را براي شما آماده كرده ايم. اين نرم افزار یک مجوعه كامل برای موبایل شما بوده كه بر روي تمامي گوشي هاي تلفن همراه كه قابليت پشتيباني از جاواوآندروید وايپوپ وايفون و تبلت ها وكتابخوان هاي الكترونيكي را داشته باشند قابل اجرا ميباشد. این کتاب که بصورت ماههانه برای شما اماده میشود و هرماه میتونید ازاین سایت این کتاب جالب وپرمحتوا را دریافت نمایید انچه درقسمت زیر میبینید تنهاچ ندی از موضوعاتی هست که این ماه اسفند ماه 90) درکتاب درج شده است.

 

ادامه مطلب


تم بسیار زیبا و دیدنی Leaving Time – آیفون

تم بسیار زیبا و جذاب با عنوان Leaving Time مخصوص گوشی های آیفون را برای شما عزیزان در متین دانلود قرار داده ایم. توسط این تم می توانید ظاهر تلفن همراه خود را تغییر دهید. این تم زیبا را در ادامه از وب سایت  متین دانلود  دریافت کنید.

 

Leaving Time تم بسیار زیبا و دیدنی Leaving Time – آیفون

 

ادامه مطلب


بازی سرگرم کننده پینبال Pinball Arcade v1.0.8 – آیفون و آیپد

Pinball Arcade – پینبال یکی از بازی های سرگرم کننده و جالب می باشد که در حالت واقعی برروی یک میز چهارگوش صورت می گیرد و شما می بایست مانع از رفتن توپ به حفره های درون میز شوید و هرچه بیشتر توپ را در میدان نگه دارید ، بیشتر امتیاز می گیرید . حال بهترین سازنده بازی پینبال برای کنسول های بازی ، نسخه ایفون بازی پینبال را منتشر کرده است که برای اجرای آن نیازمند نسخه‌ی ۴٫۳ و بالاتر سیستم عامل iOS می باشید .

 

Pinball Arcade بازي سرگرم كننده پينبال Pinball Arcade v1.0.8   آيفون و آيپد

 

 

ادامه مطلب


نرم افزار برنامه ۹۰ برای آیفون

  

بی شک برنامه نود شبکه سه صدا و سیما ، از پر بیننده ترین برنامه های تلویزیون می باشد . برای این ساعت در سایت زومیت نرم افزار برنامه نود ( ۹۰ ) ، مخصوص گوشی های آیفون برای شما کاربران عزیز تدارک دیده ایم که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد . از امکانات جالب این نرم افزار می توان به : با خبر شدن از آخرین اخبار ۹۰ ، اخبار لیگ برتر و لیگ های اروپایی ، دریافت زنده نتایج بازی ها ، دسترسی به بخش دوربین ۹۰ ، دسترسی به زمان بندی بازی های لیگ برتر درفصل ۹۰-۹۱ ، و همچنین جدول امتیازات و نتایج لیگ برتر و سایر لیگ های اروپایی و … را نام برد . این برنامه با GPRS گوشی شما کار می کند . این برنامه جالب را می توانید تنها از سایت زومیت دریافت نمایید .


 

 

ادامه مطلب


دانلود کتاب شگفت انگیز EbooKMagic بهمن ماه 1390 - جاوا - اندروید - آیفون

دانلود کتاب شگفت انگیز EbooKMagic بهمن ماه 1390 - جاوا - اندروید - آیفون


کتاب شگفت انگیز EbooKMagic نسخه بهمن ماه 90 و  نسخه آزمايشي براي ( اپل آيفون، تبلت ها و كتابخوانهاي الكترونيكي ) كه جدیدترین نسخه این کتاب را براي شما آماده كرده ايم. اين نرم افزار یک کتاب شگفت انگیز بوده كه بر روي تمامي گوشي هاي تلفن همراه كه قابليت پشتيباني از جاوا را داشته باشند قابل اجرا ميباشد.

 

ادامه مطلب